HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوازم جانبی توالت راه تعویض
- May 10, 2017 -

لوازم جانبی توالت محصولات زیان آور است، پس از مدت طولانی از استفاده از قطعات پیرایش لوازم جانبی تولید می کند. بدن اصلی و لوازم جانبی مخزن آب حمام بخار اصلی بخشی از کار توالت است، اما هنگامی که لوازم جانبی بر پیری عملکرد توالت تاثیر می گذارد. بازار انواع لوازم مخزن توالت فروخته می شود، اما خود می تواند لوازم جانبی توالت توالت را جایگزین کند؟ در اینجا من به شما در مورد جایگزینی لوازم جانبی توالت می گویم.

لوازم جانبی مخزن آب و لوازم سبک مخزن آب

لوازم جانبی مخزن توالت از سه بخش، لوازم جانبی توالت آنها دریچه ورودی، دریچه تخلیه، دکمه فلاشینگ. این توالت دارای لوازم توالت است که دو نوع تقسیم و تقسیم شده است، این دو نوع قطعات جایگزینی مخزن آب بسیار مشابه هستند، تفاوت این است که راه باز کردن مخزن متفاوت است، مخزن آب سایام و مخزن آب جدا شده است، تا زمانی که باز کردن مخزن پوشش را ببینید ساختار اصلی مخزن. مخازن جداگانه آب باید پس از باز کردن مخزن آب از مخزن از توالت خارج شوند. بخش ورودی شیر توالت لوازم جانبی را می توان به آب جانبی و آب پایین تقسیم شده است، آب عقب وجود دارد. بخشی از دریچه تخلیه را می توان به دوبار فشار، زنجیر حلقوی و بشکه تقسیم کرد. بخش دکمه را می توان به دکمه های جانبی، دکمه های بالا و توالت لوازم جانبی بالا و دکمه های جلو تقسیم شده است. صرف نظر از اینکه قطعات را جایگزین کنیم، قبل از جایگزینی ما نیاز به توجه به مخزن آب پس از تمیز کردن مخزن آب و سپس یک عملیات جایگزینی خاص

روش جایگزینی

1: جایگزینی سوپاپ ورودی.

اول، کاسه توالت بالای پوشش برای بریدن، در مخزن آب برای پیدا کردن شیر ورودی، معمولا در مهره شیر ورودی ثابت در زیر آن است. لوازم جانبی توالت پیدا کردن مهره پس از آن را تخلیه می شود، شیر آب می تواند برنده شود، و سپس مطابق با این موقعیت خواهد شد در شیر ورودی جدید بر آن قرار داده شده است.

2: روش تعویض دریچه تخلیه.

موقعیت دریچه تخلیه و مهره ورودی درست زیر آن است. نصب و راه اندازی تا زمانی که حذف مهره ثابت قبل از بارگیری، دستی تشخیص ثابت سختی پس از نصب حتی اگر تکمیل شده است. بعد از نصب، توالت را دوباره نصب کنید.

3: دکمه جایگزینی دکمه.

دکمه فریزر توالت در سمت راست و بالا از دو موقعیت دکمه، گفته شد که پس از قطع دکمه برای جایگزینی مخزن آب یا هیچ دکمه مطابق است. در حقیقت، مخزن آب را جایگزین نکنید، اگر دکمه شما به طور کامل شکسته شود، شما باید یک مجموعه کامل از لوازم جانبی دکمه را برای جایگزینی خریداری کنید. لوازم جانبی توالت اگر فقط زنجیر اتصال در داخل شکسته شود، زنجیره را با یک جایگزین جایگزین کنید. در خرید لوازم جانبی جدید باید قبل از دکمه در پایان که بخشی شکسته بررسی شده است، و سپس هدف قرار دادن برای خرید لوازم جانبی.

موارد زیر همانند "

ویژگی های لوازم مخزن آب یکسان نیستند، بزرگ و کوچک هستند، طولانی و کوتاه هستند، چگونه ما می توانیم با دقت خرید لوازم مخزن آب مناسب؟ لوازم جانبی مناسب را در مورد نیاز به خرید لوازم جانبی مخزن آب خریداری نمایید. محدوده اندازه گیری شده، ارتفاع شیر آب، قطر سوراخ دکمه و طول نوار دکمه است. در زمان خرید، ما فقط نیاز به ارائه این داده ها به کارکنان فروش قادر به خرید لوازم جانبی مناسب است