HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش تعویض لوازم جانبی توالت
- Jun 05, 2017 -

لوازم جانبی توالت لوازم جانبی مخزن آب توالت از دست دادن محصولات است، پس از مدت زمان طولانی استفاده از بخشی از مشکل پیری را تولید می کند. بخش اصلی تانک و لوازم جانبی بخاری آب بخش اصلی کل کار توالت است، اما پیری لوازم جانبی بر عملکرد توالت تاثیر می گذارد. لوازم جانبی توالت انواع مخزن آب توالت در بازار فروخته می شود، اما می تواند جایگزین لوازم جانبی مخزن آب خود شود؟ در زیر، من می خواهم شما را به روش جایگزاری لوازم جانبی مختلف معرفی کنید.

لوازم جانبی مخزن توالت از سه بخش تشکیل شده است، آنها عبارتند از شیر آب، دریچه زهکشی، دکمه فلاشینگ. توالت دو سبک متصل شده و تقسیم شده است، دو نوع روش جایگزینی قطعات مخزن آب اساسا یکسان است، راه های باز کردن مخزن آب، مخزن مخزن آب سایام و مخزن آب از هم جدا هستند، تا زمانی که مخزن آب درب می تواند ساختار اصلی مخزن آب را ببیند. لوازم جانبی توالت برای باز کردن جعبه مخزن، مخزن آب تقسیم شده باید از توالت تخلیه شود. بخار دریچه ورودی را می توان به آب جانبی و پایین، و همچنین دارای LIFO است. بخش سوپاپ زهکشی را می توان به دو نوع فشار، نوع زنجیره ای حلقوی و نوع بشکه تقسیم کرد. بخش دکمه را می توان به دکمه های جانبی، دکمه های بالا، لوازم جانبی توالت و دکمه های جلو تقسیم کرد. صرف نظر از جایگزینی لوازم جانبی، قبل از جایگزینی ما نیاز به توجه به مخزن آب قبل از عمل جابجایی خاص داشته باشیم

1: جایگزینی سوپاپ ورودی.

ابتدا پلاک را بر روی مخزن توالت بردارید و دریچه ورودی را در مخزن آب پیدا کنید و دریچه شیر ورودی معمولا در زیر آن قرار دارد. لوازم جانبی توالت بعد از پیدا کردن مهره، آن را بردارید، شیر ورودی را می توان گرفته پایین، و سپس شیر ورودی جدید را می توان در این موقعیت نصب شده است.

2: روش تعویض دریچه زهکشی.

شیر تخلیه و دریچه ورودی درست در زیر موقعیت مهره قرار می گیرند. نصب تا زمانی که حذف قبلی مجدد ثابت مهره، لوازم جانبی توالت با دست برای تشخیص سفتی ثابت پس از نصب حتی اگر تکمیل شده است. پس از نصب، درب توالت را به عقب نصب کنید.

3: روش تعویض دکمه.

دکمه های توالت کشویی در سمت راست دکمه و دو دکمه بالا، کسی گفت که دکمه شکسته شده است تا مخزن آب جایگزین شود در غیر این صورت دکمه تطبیق وجود ندارد. در حقیقت، تانک را جایگزین نکنید، اگر دکمه شما به طور کامل شکسته شود، شما باید یک مجموعه کامل از لوازم جانبی دکمه را برای جایگزینی خریداری کنید. اگر لینک در زنجیره تنها شکسته شود، زنجیره ای با یک جایگزین جایگزین خواهد شد. قبل از خرید یک لوازم جانبی جدید، توالت لوازم جانبی شما باید دکمه را بررسی کنید تا ببینید که بخشی شکسته است، و سپس لوازم جانبی مورد علاقه خریداری کنید.


لوازم جانبی مخزن آب مشخصات یکسان نیست، بزرگ و کوچک، طولانی و کوتاه وجود دارد، چگونه ما می توانیم با دقت خرید لوازم مخزن آب مناسب؟ برای خرید لوازم جانبی مناسب، قبل از خرید، اندازه اتصالات را در مخزن اندازه گیری کنید. قطعات اندازه گیری شده ارتفاع شیر آب، قطر سوراخ دکمه و طول نوار دکمه است. در زمان خرید، ما فقط باید این اطلاعات را برای کارکنان فروش برای خرید لوازم جانبی مناسب در دسترس قرار دهیم