HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوازم جانبی توالت یکی از مهمترین مکان های مخزن آب است.
- May 15, 2017 -

توالت توالت توالت لوازم خانگی خانه ما معمولا استفاده می شود، اگرچه ما اغلب استفاده می کنیم، اما باید وجود داشته باشد بسیاری از مردم به این است که درک آن نیست؟ این مهم ترین بخش مخازن آب، مخازن آب، بخش های زیادی است، اگرچه لوازم جانبی توالت کوچک هستند، همه چیز ضروری است. این لوازم جانبی همچنین لوازم جانبی توالت از کل توالت پشتیبانی می کند، امروز ما با هم برای درک لوازم جانبی توالت بعدی، اتصالات لوله مخزن را ببینید که چه چیزی است!

اول از همه، ما آمده ایم تا توالت را درک کنیم، آیا می دانید چگونه انتخاب کنید؟ من می توانم سطح آن را با دستانم لمس کنم، احساس براق شدن شود، بیشتر براق تر است. در بازار، لوازم توالت در حال حاضر سیفون نسبتا خوب است، ظرفیت تمیز نیز بهتر است. دوم، لوازم توالت شما می توانید ببینید که آیا آب کم است و سپس به صرفه جویی در منابع اشاره دارد.

به طور کلی دریچه ورودی، دکمه ها و دریچه های زهکشی وجود دارد. اما هر یک تقسیم شده است. به عنوان مثال، یک دکمه، به طور کلی دو دکمه وجود دارد، اندازه آب یکسان نیست، این دکمه بر روی شکل قابل تشخیص است.

این اشاره به مصرف آب توالت از یک دستگاه است، هنگامی که ما تخلیه حجم ناپدید می شود، آن است که مستقل آب، زمانی که سطح به یک موقعیت خاص می رسد، به طور خودکار متوقف خواهد شد.

هنگامی که ما نیاز به آب فشرده، دکمه را فشار دهید، سپس با توجه به آب برنامه ریزی شده، تخلیه خواهد شد، زمانی که آب برنامه ریزی شده توسط توالت پس از آن متوقف شود، در صورت لزوم، باید تکرار شود. اگر چه این اصل بسیار ساده است، اما کیفیت بسیار مهم است!

استفاده مناسب از توالت ها، آغاز یک روز بهار است. و مخزن آب توالت بخش مهمی از توالت است، هنگامی که مشکل به طور کلی به دلیل مخزن آب مشکلی ایجاد شده است، بنابراین برای همه، کنترل اجزای مخزن ساختار تعمیر روز به روز ضروری است .

مونتاژ مخزن توالت نحوه تخریب روش تخریب توالت توالت

1، ابتدا توالت قدیمی را بررسی کنید هیچ ترک، توجه ویژه ای به شروع بلند کردن محل توالت، زیرا توالت از سرامیک ساخته شده است، مانند شیشه ای مردم را قطع، بنابراین، هنگام حرکت توالت به پوشیدن دستکش کار ضخیم.


2، درب مخزن آب را بردارید - درب را بیرون بیاورید و درب را به محل برساند.


3، آب را خاموش کنید، موقعیت شیر ​​در سمت چپ توالت است.


4، آب در مخزن شسته شده، فشار دادن دسته دسته آب قرار داده نمی شود، آب به طور کامل جریان با پوشیدن دستکش لاستیکی، با اسفنج یا حوله برای تخلیه مخزن هنوز خشک نشده است.


5، از ظروف یک بار مصرف کوچک استفاده کنید تا آب باقی مانده را در توالت بکشید. بقیه توالت را با یک اسفنج یا حوله خشک کنید.


6 لوله های متصل شده را از توالت برداشته و آب اضافی را به سطل پر کنید.


7، بطری آب و صندلی توالت را بگذارید. پیچ ممکن است برچیده نشود مخزن آب از صندلی توالت برداشته می شود، گاهی چند ساعت طول می کشد.


8، آجیل و پیچ و مهره ثابت می شود. گاهی اوقات پیچ پیچ می شود، بنابراین پیچ با یک اره بریده می شود. شما می توانید یک اره یک دسته را برای تسهیل استفاده از فضاهای کوچک در منطقه کار خریداری کنید. اگر مخزن توالت توالت را باز کند، مخزن آب را در داخل محفظه ی عمر می بینیم که روی خط افقی قرار دارد. اگر آب داخلی پر است، مخازن آب هنوز در نفوذ هستند، و سپس قطعا از بین می روند.