HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوازم جانبی توالت بیشتر و بیشتر
- Aug 09, 2017 -

این که آیا توالت می تواند به درستی استفاده شود شروع یک روز شاد برای ضمانت کننده است. لوازم جانبی توالت و مخزن آب توالت بخش مهمی از توالت، لوازم جانبی توالت است هنگامی که مشکل توالت به طور کلی به علت مشکلات ناشی از مخزن آب است، بنابراین برای همه، لوازم جانبی توالت برای ساخت ساختار اجزای مخزن آب برای ساخت استاد ساخت و ساز در روز، تعمیرات روزانه ضروری است بیایید با Xiao Bian همراه شویم.

نحوه جمع آوری مخزن توالت مخزن-روش از بین بردن مخزن آب توالت

1، ابتدا توالت قدیمی را بررسی کنید، هیچ توالت ترک، لوازم جانبی توالت وجود ندارد توجه خاص به شروع بلند کردن محل توالت، زیرا توالت ساخته شده از سرامیک، لوازم جانبی توالت مانند شیشه ای مردم را قطع، بنابراین در هنگام حرکت توالت به پوشیدن دستکش کار ضخیم.

2. درب ظرف مخزن را بردارید - درب را بیرون بیاورید و درب را به جایی که لمس نمی کند، بگیرد.

3. آب را خاموش کنید و شیر در سمت چپ توالت قرار دارد.

4، مخزن آب برای شستشو، لوازم جانبی توالت فشار دسته دسته قرار داده شده را قرار داده است، لوازم جانبی توالت آب به طور کامل رومیزی دستکش لاستیک پوشیدن، با اسفنج یا حوله به مخزن آب خشک نشده است.

5. از یک ظرف کوچک یکبار مصرف از آب باقی مانده در توالت استفاده کنید. آب باقی مانده را در توالت با اسفنج یا حوله خشک کن.

6. لوله اتصال را از توالت برداشته و آب اضافی را به سطل آب بریزید.

7، بطری آب و صندلی توالت را بگذارید. پیچ ها ممکن است پاره نشده باشند. لوازم جانبی توالت گاه چند ساعت طول می کشد تا مخزن را از صندلی توالت بردارید.

8. مهره ها را از پیچ ها جدا کنید. گاهی اوقات پیچ و مهره به نوبه خود، به طوری که پیچ و مهره با یک اره برقی اره. شما می توانید از یک روکش واحد برای تسهیل استفاده از فضای کوچک در منطقه کار خریداری کنید. لوازم جانبی توالت اگر مخزن آب توالت توالت توالت را باز کند، بیایید ببینیم که آیا مخزن در سطح افقی است، زمانی که قاچاقچی در داخل آب است. اگر آب داخلی پر است، مخزن آب هنوز در آب است، پس باید از بین برود.

ما با استفاده از آب به کارت Bailer بیت بالا و پایین، لوازم جانبی توالت برای تماشای حساسیت قاچاقچی، اگر آن را صاف یا حرکت دشوار نیست، پس اعلام می شود Bailer این دستگاه شکست خورده است. به خاطر داشته باشید موقعیت کمیاب را کم کنید، نه خیلی زیاد. اسکناس را می توان از دستگاه برداشته، تمیز، اگر متوجه تخریب نیست، به طور مستقیم در مخزن که در آن آب خشک، با مواد شوینده پاک کننده، مواد شوینده شستشو لوازم جانبی توالت را امتحان کنید. اگر این را می توانید ادامه دهید، اگر نه، شما باید جایگزین کنید.

توالت برای زندگی ما باعث راحتی زیادی شده است، همچنین دکوراسیون حمام ما در حمام اصلی است. حالا مردم بیشتر و بیشتر از زندگی خواسته اند. بازار مارک توالت نیز خیلی زیاد است، توالت استاندارد ایالات متحده نیز مورد علاقه همه را دارد. توالت از توالت و مخازن آب ساخته شده است، لوازم جانبی توالت بنابراین لوازم جانبی توالت استاندارد آمریکا چیست؟ مشکلی که باید هنگام نصب توالت ها متوجه شدید چیست؟ زیر به دنبال یک سری کوچک برای دیدن استاندارد لوازم جانبی توالت متحده ایالات متحده و نصب و راه اندازی نیاز به توجه به مشکل! استاندارد توالت آمریکایی، یک رهبر نام تجاری حمام است، به مشتریان ارائه می دهد و یک محیط زیبا و هماهنگ حمام می دهد. نام تجاری حمام به سبک زندگی، لوازم جانبی توالت برای ایجاد یک فضای حمام راحت و سازگار با محیط زیست.

لوازم جانبی مخزن استاندارد آمریکایی شامل شیر ورودی توالت، آچار جلو، شیر پلاستیکی سوپاپ زهکشی، دکمه خروجی آب کاسه توالت و غیره است.