HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوازم جانبی توالت
- Jul 24, 2017 -

این که آیا توالت می تواند به طور معمول استفاده شود آغاز یک زندگی شاد برای گارانتی است. لوازم جانبی توالت مخزن توالت بخش مهمی از توالت است، لوازم جانبی توالت هنگامی که توالت یک مشکل ناشی از مخزن آب به طور کلی به علت مشکل، به طوری که همه برای نصب لوازم مخزن مخزن آب برای تعمیر روزانه ضروری است.

1، ابتدا توالت قدیمی را ترک کنید هیچ شکاف وجود ندارد، لوازم جانبی توالت توجه ویژه ای را شروع به شروع به بالا آوردن محل توالت، چرا که توالت ساخته شده از سرامیک، لوازم جانبی توالت مانند شیشه ای مردم را قطع، بنابراین در هنگام حرکت توالت به کار ضخیم دستکش

2، مخزن پوشش - حذف مخزن پوشش، لوازم جانبی توالت درب را به محل نمی آیند.

3، منبع آب را خاموش کنید، موقعیت دریچه آب در سمت چپ توالت قرار دارد.

4، آب داخل مخزن شسته شده، لوازم جانبی توالت فشار دسته آب قرار داده نمی شود، اجازه دهید آب به طور کامل پوشیدن دستکش لاستیکی سبک، با اسفنج یا حوله به مخزن آب جریان آب خشک نشده است.

5، با یک ظرف کوچک یکبار مصرف به آب باقی مانده در نور کمربند توالت. لوازم آرایشی استفاده از اسفنج یا حوله برای بقیه توالت خشک.

6، اتصال لوله آب از تخلیه توالت، آب اضافی ریخته به سطل.

7، به طوری که مخزن و صندلی توالت وصل شده است. لوازم جانبی توالت ممکن است پیچ را بردارید چند ساعت طول می کشد تا مخزن را از صندلی توالت بردارید.

8، مهره با پیچ ثابت حذف شده است. لوازم جانبی توالت گاهی اوقات پیچ پیچ می شود، بنابراین از اره برای برش پیچ استفاده کنید. شما می توانید یک اره روباز را خریداری کنید، آسان برای استفاده در فضای منطقه کار کوچک. لوازم جانبی توالت اگر مخزن توالت توالت آب توالت را باز کند، ما در مخزن آب در آب کامل نگاه میکنیم، در حالی که داخل چاه آب در خط افقی است. اگر آب داخلی پر است، توالت لوازم مخزن آب هنوز در آب است، و سپس قطعا نشت.

ما از آب استفاده می کنیم تا کارت اسکواپ به سمت بالا حرکت کند و به پایین حرکت کند تا درجه حساسیت را ببیند، اگر حرکت صاف و یا دشوار نیست، لوازم جانبی توالت سپس آن را اعلام می کند، این تجهیزات شکست خورده است. به خاطر داشته باشید کمی شلوغی آب را قرار دهید، بیش از حد بالا نباشد. شما می توانید آب شویی تجهیزات را حذف کنید، تمیز، اگر شما تخریب را درک نمی کنید، لوازم جانبی توالت به طور مستقیم در مخزن آب که در آن قرار داده است آب خشک، شستشو با مواد شوینده، مواد شوینده یک بار امتحان کنید. اگر این را می توانید ادامه دهید، اگر لازم نباشد جایگزین شود.

توالت استاندارد آمریکایی، توالت لوازم جانبی رهبر حمام نام تجاری، برای ارائه به مشتریان و آوردن یک محیط زیبا و هماهنگ حمام. لوازم جانبی توالت نام تجاری حمام برای انجام سبک زندگی، ایجاد یک فضای راحت و محیط زیست فضای حمام انسان.

لوازم جانبی استاندارد مخزن استاندارد آمریکایی شامل شیر ورودی توالت، آچار جلو، دریچه تخلیه دریچه مهر و موم لاستیک، دکمه ورودی توالت توالت توالت آب و غیره.

پس از نصب برای بررسی مخزن آب با یا بدون نشت آب، ابتدا لوله آب را بررسی کنید، آب 3-5 دقیقه برای شستشو خط لوله، لوازم جانبی توالت برای اطمینان از لوله آب تمیز. شیر زاویه را نصب کنید و شیلنگ را وصل کنید و سپس شیلنگ را به شیر ورودی وصل کنید تا منبع آب را وصل کنید، دریچه ورودی سوپاپ را چک کنید و مهر و موم معمولی است، محل نصب دریچه زهکشی با یا بدون مسدود کردن انعطاف پذیر است.

در دریافت زمان شروع نصب، توالت لوازم جانبی کارخانه توالت مورد نیاز برای بازرسی کیفی دقیق، بنابراین اگر به طور کلی در بازار فروخته می شود محصولات واجد شرایط هستند، اما بدون توجه به مقدار که برند، مورد نیاز است هنگامی که طرف کسب و کار خارج از بازرسی جعبه، لوازم جانبی توالت چک کنید که آیا نقص و کبود آشکار وجود دارد، وجود نقاط مختلف رنگ.