HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مقایسه لوازم جانبی توالت
- Jun 19, 2017 -

لوازم جانبی توالت به آرامی سطح توالت را لمس کن، اگر هیچ احساس ناهموار وجود ندارد و احساس لازک و احساس بدن بسیار ظریف است، که نشان می دهد که کیفیت توالت بهتر است. اگر آن را در توالت کم درجه، سطح لعاب و بدن خواهد شد نسبتا خشن، رنگ های تیره، نور تابش یک سوراخ کوچک را پیدا کنید.

توالت درجه بالا به علت درجه حرارت بالا هنگام شلیک، لوازم جانبی توالت برای رعایت الزامات تمام سرامیک، بنابراین وزن در دست احساس سنگین است. در حالی که دمای پایین شستن توالت پایین است، زمان کوتاه است، بنابراین الزامات کلی سرامیک را برآورده نمی کند. (بنابراین توالت به طور کلی سنگین تر و بهتر است)

جذب آب توالت بسیار کم باعث پایین آمدن آب می شود، آسان نیست که فاضلاب را بجوشانید، که بوجود می آید. و برخی از جذب آب متوسط ​​و پایین بسیار بالا است، زمانی که مکش به فاضلاب بسیار ساده است بگذارید بوی باور نکردنی و تمیز کردن آن دشوار است. مدت زمان طولانی، لوازم جانبی توالت، همچنین پدیده ترک خوردگی و نشت. در انتخاب، شما می توانید با دست به آرامی به دست توالت ضربه بزنید، اگر صدا صدای کوسه ای خنک، نامشخص و خیلی بلند باشد، احتمالا توالت تقسیم شده است یا محصول پخته نشده است.

بخشی قدیمی از توالت قدیمی خشن است، استفاده از لوازم آرایشی توالت طولانی مدت بر روی دیوار داخلی ناگزیر می شود، زمان جدی توالت را از توالت مسدود می کند و آرام آرام توالت را بوجود می آورد. امتناع از بلوک کردن زرد، توالت بلوک، زندگی دشوار، می تواند پر از عجله به توالت برای باز کردن درب توالت، نتایج پر از شناور ... ...

پوشش آب: یعنی هر یک از توالت به پایان رسید، و در نهایت در توالت در آب باقی بماند، نقش دئودورانت را بازی کند، هوا آب است. لوازم توالت طبق استاندارد ملی سرامیک بهداشتی GB 6952-2005، پوشش آب به صندلی فاصله کمتر از 14 سانتی متر، ارتفاع مهر و موم آب کمتر از 5 سانتی متر، عرض نه کمتر از 8.5 سانتی متر، طول کمتر از 10 سانتیمتر. این که آیا توالت آب پاشیدن آب به طور عمده برای دیدن سطح توالت و آب پوشش فاصله، منطقه پوشش آب، ارتفاع رابطه مستقیم است.

سوراخ سوراخ: عمق توالت برای کمک به سوراخ سوراخ، این سوراخ برای بازی عملکرد کمکی از توالت معمولی برای کمک به پانچ 1.5 سانتی متر، لوازم جانبی توالت تا 2.8 سانتی متر، ارتفاع سوراخ آسان است به پرش آب با دیوار در اطراف دیوار شستشوی چشمه ای، طراحی فرسایش چند زاویه به اندازه کافی برای اطمینان از اینکه خاک به سرعت و بی سر و صدا دور از سطح بدون هیچ گونه باقی مانده است.

خروجی: اندازه دهان توالت عموما حدود 80 میلی متر است، این لوله به قطر 110 لوله فاضلاب نیاز دارد. به طور کلی توالت بهتر فاضلاب فاضلاب قطر بزرگ طراحی خواهد شد، در مقایسه با محصولات معمولی برای جلوگیری از مسدود شدن موثر، خط لوله در 360 درجه سرریز پر از فاضلاب صاف را ترک نخواهد کرد.

شاید، البته، لوازم جانبی توالت برای خرید مورد علاقه خود را، و اکثر مردم را انتخاب کنید پایه همه چیز شامل آه، به دلیل بسته کامل آسان است برای درگیر شدن در سلامت، بسته نیمی به سلامت نیست.

پوشش بافر خنک کننده: متفاوت از پوشش صندلی عمومی، این با پوشش بافر محرک برای جلوگیری از پوشش و حلقه هنگامی که حلقه صادر شده توسط سر و صدا خشن، اما استفاده از اصطکاک برای ایجاد پوشش بافر محرک هنگامی که شما بسته است، شما می توانید بدون سر و صدا کم کردن سرعت

پوشش توالت هوشمند: در مقایسه با پوشش توالت سنتی، توالت هوشمند دارای ویژگی های خاصی از قبیل: تمیز کردن چربی، تمیز کردن بدن پایین، تمیز کردن موبایل، تمیز کردن لوازم جانبی توالت، چسباندن عایق صدا، خشک کردن هوای گرم، دئودورانت اتوماتیک، آرام کردن صندلی و غیره. راحت تر است که علاوه بر دکمه پانل نیز می تواند کار کند، اما همچنین به طور خاص با دستگاه کنترل از راه دور مجهز به دستیابی به این توابع، زمانی که استفاده می شود، تا زمانی که کنترل از راه دور به آرامی فشار دهید، تمام توابع را می توان به راحتی به دست آورد.

حلقه فلنج: حلقه فلنج حلقه است، در واقع، بسیاری از یاطاقان صنعتی برای شوک و ضد اصطکاک با پد لاستیکی به نام فلنج، توالت لوازم جانبی توالت با فلنج در توالت خروجی و توالت سوراخ بین نقش مهر و موم، بنابراین که توالت سیفون نفوذ ناپذیر است فلاش اثر نیز بهتر است.

دریچه زاویه ای و شیلنگ: نصب توالت باید با این لوازم جانبی، شیر و شلنگ زوج معمولی و 20 یوان، مجهز به چهار یا پنج عدد از شما برای دیدن نام تجاری رایگان برای ارسال سه قطعه ( فلنج + زاویه شیر + شیلنگ)