HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوازم جانبی مبلمان آنها به معنی
- May 10, 2017 -

حس سنتی مبلمان کلاسیک، استفاده از ساختار شانه بدون استفاده از ناخن. سپس لوازم جانبی مبلمان کلاسیک واقعا درست مثل عایق فلزی است؟ درست نیست. چوب سنتی برای مبلمان، نیز لوازم جانبی سخت افزاری وجود دارد که به طور عمده لوازم جانبی مس، لوازم جانبی مبلمان بازی اتصال، فعالیت، اتصال، دکوراسیون و سایر توابع لازم است. چین در اوایل دوره بهار و پاییز، دوران حکومت های جنگنده ای برای کابینه لولای مس استفاده می شود و برای گوشه ای، پای تکه های طلایی، حلقه مس و غیره استفاده می شود.

مبلمان سنتی کلاسیک سنتی چین در طول هزاران سال از تاریخ موقعیت بسیار درخشان است، نماینده اصلی آن است که بوتیک لوازم جانبی مبلمان دین مینگ و چینگ، هر دو در سبک هنری و یا در میراث فرهنگی به اوج در تاریخ جهان رسیده است مبلمان لوازم جانبی مبلمان مبلمان وضعیت بسیار بالا است. لوازم جانبی سخت افزاری سنتی به عنوان بخش مهمی از ساختار مبلمان کلاسیک و هنرهای تزئینی، اما همچنین ویژگی های سبک خود را از یکی از ویژگی های مهم نشان می دهد که در آن نقش به طور طبیعی قابل اندازه گیری نیست، آنها متعدد، تکنولوژی پیشرفته، لوازم جانبی مبلمان گسترده گسترده ای، مدل سازی همچنین برای مبلمان سنتی، به خصوص مبلمان مینگ و چینگ، برای زیبایی بسیار زیاد، بسیار غنی است.

و این لوازم جانبی مبلمان کلاسیک سنتی چینی انواع الگوهای مختلف، شما می دانید معنای آن؟

"چرخش" آرزو و خوشحالی، لبه صفحه به الگوهای پیشنهادی سنتی به عنوان موضوع. مانند شکل ماهی، "میلیون" نشانه لولا. "میلیون" نشانه های خوشایندی است، "میلیون" کلمه سکته مغزی به کشش چهارگانه، نمایندگی از نور خورشید درخشان، دادن گرما.

2، دسته

"نگه دارید" اژدها و حرفه ای. در موقعیت برجسته مبلمان، با پیچیده تر شدن، محتوای گسترده تر رفتار کنید. دسته دست بلند است شایع تر است، لوازم جانبی مبلمان برخی برای دو مخلوط نسبی طراحی شده است. اژدها نماد قدرت و کرامت امپراتور است، نماد قدرت و فضیلت برای مردم. اژدها دارای نیروی قوی، فتح و شکست ناپذیر است. دسته گل گلدان شکل، به دقت به عنوان سبد گل های زیبا حک شده، نگاه خشن مانند کلاه بالا. گل گل به معنای گل در شکوفه کامل است، آینده روشن است؛ کلاه رسمی به معنی حرفه گسترده است. وقتی این دسته را نگه دارید، می توانید نیروی قوی و آینده خوبی داشته باشید.

"دام" شادی و طول عمر. بافت جعبه به "برکت"، "زندگی" موضوع کلمه شایع تر است. ترکیبی است "صد سال با هم"، "طول عمر دو برابر" و معنای مهم دیگر. "صد سال با هم" اشاره به زندگی و هماهنگی و قایقرانی صاف، "دوام طول عمر" اشاره به خوشبختی لوازم جانبی مبلمان و طول عمر. "Fushou" ترکیبی از جعبه دست و پا زدن، جعبه عمومی به شکل شکل، در دست و پنجه نرم در یک کلمه "توفنده"، به معنای زندگی کامل است. دست و پا زدن در پایین با یک زیور آلات موری آرزو دور، به این معنی که طول عمر، موفق باشید. به طوری که مردم در جعبه باز، احساس می کنند که در "دست" شاد و طول عمر هستند؛ بستن جعبه، جعبه دست و پنجه بر روی "دام" شادی و طول عمر.

مس اولیه اولین استفاده از فلز است، استفاده از مس در پیشرفت های اولیه از تمایلات تمدن انسانی تاثیر گسترده است. "رویدادهای مهم کشور، در عبادت و رونگ". شیا، شان، به نمایندگی از برنز که روز چهارشنبه پیدا شد، عمدتا در مراسم و جنگ ها استفاده می شود، شکل گیری ویژگی های سنتی چینی سیستم فرهنگ برنز. اگر چه توسعه بعد از ظروف به تدریج جایگزین ظروف مس شد، اما احساسات مس مردم تا امروز ادامه داشته است.

مس در ثروت و ثروت، از لحاظ فلزات، مس دارای مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش، خوابیده شدن، ریخته گری و خواص مکانیکی بسیار عالی می تواند ابزار دقت تولید کند، همچنین برای لوازم جانبی مبلمان استفاده می شود. به خصوص در مبلمان چوب ماهون سنتی، مس، فلز سبک و صندل چوب قرمز، قرمز و دیگر رنگ چوب قرمز تیره، با نجیب و زیبا، مکمل یکدیگر. مس، زنگ زدگی آسان نیست، استفاده از یک دوره از زمان در لایه اکسید سطحی ایجاد می شود، پس پس از سال ها آسیاب کردن، براق شدن نرم تر است.

مبلمان بر روی قطعات مس به لولا، به علاوه صفحه سطح، رشته فرنگی، تبدیل، تگ، ضرب و شتم، زاویه بسته بندی، مجموعه ای از پاها، حلقه، پلاگین، قفل و غیره، به طور گسترده ای استفاده می شود، این فرایند تزئین مس ، گل و دشت، اما همچنین از اشکال مختلف و مبلمان، خطوط چوب حک شده بر روی خط اکو، لوازم جانبی مس، مانند مبلمان برای پوشیدن طلا و جواهر، به طور کامل مظهر هنرمندان زیبایی شناسی و حکمت است.