HUIZHOUJIAXIN لاستیک شرکت, با مسئولیت محدود

در حال حاضر تیم حرفه ای تحویل قبل از حمل و نقل خدمات پس از رسیدگی به!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نصب و راه اندازی لوازم جانبی مبلمان
- Jul 01, 2017 -

علاوه بر بازی کردن پایه خانه، لوازم جانبی مبلمان دیوار را نیز نصب می کند، درب ها و پنجره های نصب نیز بسیار حیاتی است. درب و پنجره ها تهویه خانه، لوازم جانبی مبلمان و همچنین محافظ صفحه اصلی، به طوری که نصب و راه اندازی درب ها و پنجره ها نمی تواند غلط است. Xiaobian در کنار معرفی دو درب و پنجره در روش نصب، با هم به درک نوار بعدی.

درب و پنجره Pingkai یکی از درها و پنجره ها است، لوازم جانبی مبلمان آن دارای ویژگی های مهر و موم خوب است، بسیاری از مردم اتاق، توالت و حمام مانند استفاده از این نوع از درب ها و پنجره ها.

قبل از نصب درب ها و پنجره ها، موقعیت نصب باید با توجه به خط افقی 500 میلی متر و خط دایره مختصات از پایین مشخص شود، لوازم جانبی مبلمان و خط موقعیت نصب ظاهر خواهد شد.

قاب درب و پنجره در موقعیت نصب در خط در محل قرار داده، با قالب به طور موقت ثابت، با خط سقوط، سطح درب و پنجره قاب اصلاح، مبلمان لوازم جانبی مستقیم، با ناخن 100 میلی متر خواهد شد در قاب درب آجر، ناخن کلاه باید پس از نیش به جعبه شکستن. تبدیل درب های قدیمی و پنجره بدون نیاز به نصب قاب جدید درب، لوازم جانبی مبلمان، اما باید در درب بر روی قاب قاب درب پاپ آپ قرار داده، و ناخن قاب درب.

درب و پنجره فن در جعبه، با توجه به درب به منظور جلب بالا و پایین، لوازم جانبی مبلمان گسترده ای و باریک بعد از طرح، برای مطابقت با استاندارد، لولا لولا، لولا برای اولین بار در درب ها و پنجره ها ثابت و سپس در قاب پنجره نصب شده است. موقعیت اسلات لولا باید دقیق باشد تا مانع عبور درب پس از اصلاح شود.

درها و پنجره های فشار کشیدن به قطب در درب ها و پنجره ها و بالا و پایین تر اشاره می کنند، بخش پایین راهنمای برای درب های کشویی و پنجره ها باز می شود. درب و پنجره کشویی فرآیند نصب به شرح زیر است:

هنگام نصب درب کشویی، خط نصب پرتوهای فوقانی، ورق قاب جانبی و ریل پایین باید با توجه به خط افقی 500 میلیمتر و خط مرزی مختصات تعیین شود. با استفاده از پیچ برای رفع پرتو بالا به بالای درب باز، با قاب قاب جانبی، لوازم جانبی مبلمان و ثابت قاب صفحه جانبی به طرف دیوار با پیچ.

پیچ و مهره ها را از لبه ها بردارید و آنها را بر روی اسلاید I-rail نصب کنید و ریل های I-beam را به پایین پرانتز بالا با پیچ وصل کنید. لوازم جانبی مبلمان ریل پایین را با پیچ و مهره های پیچ و مهره های پلاستیکی تثبیت کنید.

درب را نصب کنید، پیچ و مهره های تعلیق را به داخل درب بالای فن در بالای سوراخ، با قالب چوبی به درب زیر پله راهنمای راهنمای، لوازم جانبی مبلمان و سپس مهره آویزان پیچ و آویز ثابت. یا ریل ها به زمین پیچیده می شوند.

درب کشویی به علت استفاده از فرآیند نیروی منظم، اگر شما می خواهید آن را با دوام، شما باید ساخت در هر مرحله در محل پس از نصب نصب، بررسی درب، صفحه قاب صفحه ثابت، درب ثابت، صورت.

با نصب و راه اندازی درب ها و پنجره های زیبا و عملی، مبلمان لوازم جانبی در روند ساخت و ساز باید توجه به برخی از جزئیات کوچک از چیزهای، جزئیات زیر از درها و پنجره به شما چند جزئیات از ملاحظات ساخت و ساز.

نصب و راه اندازی پوشش درب و پنجره معمول ترین روش تعمیر و نوسازی پنجره ها و درب ها در دکوراسیون منزل است. در ساخت درب ها و پنجره ها، لوازم جانبی مبلمان برای اولین بار باید در سوراخ دیوار عادی، مدل بعدی است. فاصله بین قالب های بالا و پایین کمتر از 300 میلی متر است و فاصله بین هر خط کمتر از 150 میلی متر است. جراحی باید افقی و عمودی باشد، زیرا دیوارهای عادی عمودی نبوده، ابتدا باید از واشر استفاده شود تا عمودی پایه را پیدا کند. لوازم جانبی مبلمان و سپس با توجه به طراحی درب ها و پنجره ها، عرض و عرض درب، درب بزرگ را دیدند صفحه اصلی، با یک ناخن گرد در دیوار و سوراخ درب، ناخنهای گرد که به قالب بریده می شود.

پس از یک ایمنی جامد، پایین صفحه را بررسی کنید، باید رنگ مراقبت از آتش را با استفاده از مسواک زدن انجام دهید. از آنجا که ویژگی های درب ها و پنجره ها مهر و موم خوب است، به آتش، باد

پانل درب و پنجره باید انتخاب ظاهر زیبا، سطح تخته سه لا، گونه درخت تخته سه لا باید نیازهای طراحی را برآورده کند. لوازم جانبی مبلمان پانل ترمینال را قطع کنید، ابتدا باید درب را فشار داده و عرض خط برش پاپ را بچرخانید، برش را با یک تیغ برش برش، زاویه، مایع لاتکس پشت بر روی کف، سطح با ناخن اسلحه ناخن کلاه بدون تقویت ناخن.

توجه داشته باشید که مفاصل در درب و دیوار رابط نیاز به راست، 45 درجه زاویه به درز. لوازم جانبی مبلمان پس از نصب پانل تزئینی با زاویه لبه بسته شدن دهان، رابط افقی و افقی در هواپیما 45. پردازش زاویه ی شفت.